Tapety do koupelny? Zvolte omyvatelné tapety

Ani umakartové jádro, na jehož rekonstrukci vám chybí peníze, není konečná! Vaši koupelnu si můžete vylepšit speciálními tapetami do koupelny. Omyvatelné tapety je možné nalepit na zdivo, beton, ale právě i na zmíněný umakart. Nejčastěji využívanými tapetami do koupelny jsou vinylové tapety.

omyvatelne-tapety

Vinyl nebo sklo? Voděodolné tapety vybírejte podle zdí

Nejen vinylové, ale také sklovláknité tapety se hodí do vlhkých místností. Tento druh tapet je vhodný zejména tam, kde není zajištěno dokonalé odvětrávání nebo kde zeď „nedýchá“. Sklovláknité tapety jsou totiž sice voděodolné, ale zároveň paropropustné, takže zeď pod nimi nevlhne a nedrží se v ní plíseň.

Tip! Jak lepit tapety v koupelně?

  • Jak lepit tapety na umakart? Tento hladký povrch je nutné před nalepením tapety něčím zdrsnit, aby se na něm lepidlo vůbec udrželo.

  • Jak lepit tapety na kachličky? Počítejte s tím, že na tapetě budou patrné spáry. Proto tapetování přes kachličky dobře zvažte.

Omyvatelné tapety do koupelny můžete nejen vodou „omylem“ postříkat, ale také umývat kartáčkem s mýdlovou vodou. Nicméně životnost samotných tapet nejvíce ovlivní to, jak dobře je nalepíte. Pokud si nejste svým tapetářským uměním jisti, oslovte odborníky na tapetovací práce. Tapety v koupelně Vám potom vydrží několik let.

 

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám na e-mail info@jaknatapety.cz

Zajímavé odkazy

Lámete si hlavu, jak vymalovat? Jakou barvu zvolit? Pomůže vám info web o malování Jak vymalovat, na kterém najdete všechny možné informace.

Jak zařídit byt – web, který vám pomůže zařídit byt. Dozvíte se jak uspořádat nábytek, jak zařídit malý byt i jak se efektivně a rychle přestěhovat.

Zjistěte také, na co si dát pozor při pořizování obývací stěny.

Potřebujete vybavit malou či velkou kuchyň? Nechte se inspirovat na webu, který se věnuje kuchyním na míru.

Tipy a triky při zařizování obývacího pokoje najdete na webu Jak zařídit obývák.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení? Chtěli byste tady prezentovat svojí firmu? Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@jaknatapety.cz

Tapetujete ve svém obchodě? Nezapomeňte na pokladní systémy. Novum. specialista na obchodní řešení.